Profesyonel DVD Hazırlayın Ücretsiz İndir Ulead DVD MovieFactory Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel DVD Hazırlayın Ulead DVD MovieFactory Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ulead DVD MovieFactory Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımı basit bu program ile kendi videolarınızı, HD video ve resmilerinizi stüdyo kalitesinde gelişmiş menülere sahip DVD lere çevirebilirsiniz. Bu program ile önemli hatıralarınızı,anılarınızı CD, DVD, HD DVD veya Blu-ray Disc olarak başkalarıyla paylaşabilir yada koruma altına alabilirsiniz.

Program İle Neler Yapabiliriz? Nasıl faydalanabiliriz?

Videolarınız Üzerine Gerekli Düzeltmeler Yapabilirsiniz.

DVD MovieFactory ile oluşturduğunuz videoların arkasına istediğiniz temayı yerleştirebilirsiniz.

Kolay tasarlanılabilir özelliği ile videolarınıza ekleme yapabilir veya üzerlerine resim ekleyebilirsiniz. İstersenizde müzik ekleme özelliği sayesinde videolarınıza müzik ekleyip güzelleştirebilirsiniz.

Video yapmak istediğiniz resimlere veya beğendiğiniz resimleri programın özelliği sayesinde değişik bir oluşum ve efekt katabilirsiniz. Bu sayede resimleriniz daha profesyonel bir şekil almış olacaktır.

Efektleri koyduktan sonra istediğinize göre resimlerin geçiş aralıklarının zamanını siz ayarlayabilirsiniz.

Ses dosyalarınızı herhangi bir kalite kaybı olmadan Dvd ye yazdırabilirsiniz.

Yüksek kalitede Müzik ve Video Dvd leri oluşturabilirsiniz. MPEG, LPCM ve AC-3 formatlarını desteklemektedir.

Mp3 dosyalarınızı Cd ve Dvd şeklinde yapabilirsiniz.

Ulead DVD MovieFactory ile Cd ve Dvdlerinizin üzerine ister kendi firmanızı veya kendi kişisel sectiğiniz bir ortamı tasarlayarak koyabilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri :

Intel® Pentium® IV 1.8 GHz, AMD Athlon XP 1800 ve üzeri işlemci512 Mb RAMMicrosoft® Windows® XP (SP2) Home Edition/Professional/x64 Edition, Microsoft® Windows® XP Media Center Edition , Microsoft® Windows® Vista900 MB hard diskte boş alan1024x768, 16-bit color ekran kartı

Programda Desteklenen Video Formatları:

Video: MPEG-1, MPEG-2, DV AVI, HDV, AVCHD, AVI, DivX, WMV-HD, WMV-SD, DVB-T HD, ASF, DVB-T, DVD-Video, DVD+VR, DVD-VR, DVR-MS, DAT, MPV, QuickTime (MOV, QT)

Resim: BMP,GIF,JP2,JPC,JPG,PNG,TGA,TIF

Ses: CDA, LPCM, MPEG Audio (MPA), WAV, Dolby® Digital, WMA, Ogg Vorbis Audio (OGG), MP3

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver