Profesyonel Dosya İndirme Yöneticisi Ücretsiz İndir GetRight Professional Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Dosya İndirme Yöneticisi GetRight Professional Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GetRight Professional isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GetRight Probildiğimiz ünlü yükleme yöneticisi olan GetRightın daha fazla özelliğe sahip olan daha çok profesyonel kullanıcılara hitap eden versiyonu. GetRight Pro basit olarak indirme ve yüklemeleri optimize ediyor artık sadece downloadları değil upload işlemlerinizide GetRight Pro ile yönetebiliceksiniz.

GetRight Pro Özellikleri:

Dosyalar Upload Edin – GetRight Pro ile kolaylıkla upload yapabilirsiniz. Sadece birkaç mouse tıklamasıyla ayarlıyabilirsiniz, tüm değişen dosyalarınızı websitenize upload edebilirsiniz.
Smart Replace – GetRight Pro Özel ! Kullanıcıların yüklemesi için uygun olan önemli dosyalarınızı güvenlik altına alın, hatta upload işleminin ortasındayken bile.
Gelişmiş Script – GetRight Pro özelliklerini ve seçeneklerini gereksinimleriniz doğrultusunda otomatik olarak düzenliyebilirsiniz.
Web Erişimi – herhangi bir bilgisayarda çalışan GetRight Pro’yu dünyanın herhangi bir yerinde internet üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Bu özellikler dışında daha birçok seçeneğe sahip olucağınız GetRight Pro’yu isterseniz satın alıp sınırsız indirme ve yükleme dünyasında iyi bir yönetim programına sahip olabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver