Profesyonel Disk Birleştirici Ücretsiz İndir PerfectDisk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Disk Birleştirici PerfectDisk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PerfectDisk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PerfectDisk bilgisayarınızın hızını arttırmak için geliştirilmiş bir disk birleştirme yazılımdır. Bu programı kullanarak masaüstü veya dizüstü bilgisayarınızı olabildiğince hızlandıracaksınız. Çok rahat bir şekilde kullanacağınız bu program ile disklerin tamamını veya istediğiniz belirli parçalarını ayrı ayrı birleştirebileceksiniz.

PerfectDisk ile bilgisayar disklerini analiz ettirdikten sonra birleştirebilir ve sonucu yine grafiksel ekranda görebilirsiniz. Bilgisayarınızı daha düzgün ve hızlı kullanmak için disk birleştirme işlemi uygulamanız gereklidir. PerfectDisk ise en profesyonel çözümü sunarak bilgisayarınızı optimize edebilir.

PerfectDisk Özellikleri:

Akıllı yerleştirme özelliği: Yeni disk birleştirme motoru dosya, aplikasyon ve verileri sistemin en hızlı çalıştırabileceği şekilde düzenler.
Hızlandırılmış analiz
Yüksek kapasiteli hard disk desteği: En çok veri alabilen hard disklerde bile hızlı birleştirme
SSD Desteği
Sürücüleri optimize ederek hızlandırma
Diğer disk birleştirme yazılımlarından daha düşük kaynak kullanımı
Geliştirilmiş kullanıcı arayüzü
Sadece seçilen dosyaları birleştirme 
%25 Daha hızlı birleştirme

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver