Profesyonel Disk Birleştirici Ücretsiz İndir Diskeeper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Profesyonel Disk Birleştirici Diskeeper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Diskeeper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Diskeeper 2007 - The Performance MaximizerDiskeeper programı ile bilgisayarınız daha hızlı olacak. Yapmak istediğiniz her şeyi daha kolay daha hızlı yapabileceksiniz: İstediğiniz program ile çok daha hızlı çalışabilir, çok daha rahat oyunlar oynayabilir, internette çok daha hızlı sörf yapabilirsiniz. Hatta download/yüklemeleriniz bile bu program sayesinde daha hızlı olabilir. Artık uzun beklemeler ekran donmaları CPU kullanımının tavana vurması gibi şeyler başınıza gelmeyecek.

Diskeeper 2009 versiyonunun özellikleri:

Gerçek zamanlı disk birleştirici: Artık bilgisayarınız başında disk birleştirmek için saatler beklemeyeceksiniz. Görünmez çalışma modu: Yeni görünmez çalışma modu ile bilgisayarınızda gizli bir şekilde çalışarak diskinizi ultra hızlı bir şekilde birleştirebilirsiniz. Üstelik siz bilgisayarınızı kullanırken o birleştirmeye devam eder. Diskeeper’ın çalışırken farkına bile varmayacaksınız. Tabi hızının sesi hariç!Kolay kullanım arayüzü: Yükleme kolaylığının dışında çalışırken de sizi hiç zorlamayacak ve diskinizin sağlığı ve performansı hakkında verdiği raporları ile size neler yapmanız gerektiği hakkında fikirler verecek.Hızlı virüs taraması: Diskeeper ile hızlı bir şekilde virüs taraması yapabilir istediğiniz dosyaların backup(yedek)larını alabilir hatta istediğiniz dosyaları arayabilirsiniz.Tamami ile güvenli: Kritik Microsoft sistemlerinin gerekli dosyalarını birleştirir ve bu sayede işletim sisteminiz de oldukça rahatlar ve hızlanır.Tarihsel raporlama: Diskeeper’ın hangi işlemleri ne zaman yaptığını size rapor eder ve bu sayede sisteminizi kontrollü bir şekilde kullanabilirsiniz.Dizüstü bilgisayarlar için güç yönetimi: Dizüstü bilgisayarınızın şarjını daha hesaplı kullanmanız için arkaplanda bu programı çalıştırmanız sizin için oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Ve bilgisayarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Görünmez çalışma modu ile bilgisayarınızı kullanırken de Diskeeper çalışmaya devam eder. Gerekli dosyaları birbiri ile bağlantılı bir şekilde gruplar ve bilgisayarınızdan daha çok verim almanızı sağlayarak alacağı parayı sonuna kadar hakediyor. Tabi TAMindir’den indireceğiniz programın deneme sürümü de aynı şekilde bilgisayarınızı düzenlemenize yardımcı olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver