Pro Çeviri 2.0 Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Pro Çeviri 2.0 Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Pro Çeviri 2.0 Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link, Pro Çeviri 2.0 Full İndir Download, Demo İndir Demosu, Pro Çeviri 2.0 Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

ProÇeviri, piyasadaki en gelişmiş çeviri motoruna sahip yazılımdır. İsterseniz her programın sitesindeki örneklere güvenmek yerine, örneğin bir İngilizce hikaye kitabından ya da internetteki bir haber sitesinden seçtiğiniz bir metni ProÇeviri ve diğer programlarla çevirerek aradaki farkı kendiniz test edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Mümkün olduğunca doğal Türkçe kullanır. Yapılan çeviride Türkçe’ye aykırı şekilde ek almış, anlamsız kelimeleri hemen hemen hiç görmezsiniz, anlamlarını çözmeye çalışmakla uğraşmazsınız.

Cümle çevirisi yapan programlar içinde çeviri hızı en yüksek programdır. Kısa bir çeviri için bile sizi uzun süre bekletip üretkenliği düşürmez. Hafıza gereksinimi de düşük seviyededir.
Metnin ister tümünü, ister seçtiğiniz bir parçasını çevirebilirsiniz.

2.0 sürümüne Vista uyumu ve birçok yenilik eklendi.

Not: Deneme sürümü özellik kısıtlaması içermektedir. Bazı harflerle başlayan cümlelerin çevirisi yapılmıyor. Kısıtlama olmaksızın kullanmak için programı satın almanız gerekiyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver