PrimoPDF Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: PrimoPDF Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, PrimoPDF Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,PrimoPDF  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Demo İndir Demosu,PrimoPDF  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

PrimoPDF

Sponsorlu Bağlantılar

PrimoPDF yüksek kalitede PDF dosyaları oluşturmak için tasarlanmışücretsiz bir araç. Basit kullanıcı arayüzü ile kullanımı gayet kolay olan bu program herhangi bir Windows uygulamasından sanal olarak PDF yazdırmanıza ve yazdırdığınız dosyayı PDF olarak kaydetmenize olanak tanıyor.

Ek olarak PrimoPDF size PDF dosyalarını ekran, baskı, ebook veya hazır baskı olarak optimize etme konusunda da yardımcı oluyor. PDF dosyalarınızın güvenliği için 40-bit veya 128-bit şifreleme yapabilen bu araç ile oluşturduğunuz veya dönüştürdüğünüz PDF dosyalarına doküman bilgisi ekleyebiliyorsunuz. Başlık, yazar, konu, anahtar kelimelergibi tanımlama öğelerini girebildiğiniz bu özellik ileride dosyalarınızı ayırt ederken size çok yardımcı oluyor.

64-bit işletim sistemi ve işlemci yapısına sahip makinelere tam destek veren program, çift byte karakter ve non-TrueType font desteği de bulunduruyor. Barındırdığı eklentiler ve uygulanan geliştirmeler ile güncellenen ve yenilenen program alanında donanımlıgüçlübasit ve özellikle ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver