Prevx Zararlı Yazılım Önleme Programı Ücretsiz İndir Prevx Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Prevx Zararlı Yazılım Önleme Programı Prevx Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Prevx isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Prevx, bilgisayarınız için tehdit oluşturacak tüm kötü amaçlı yazılımları belirler ve bilgisayarınızdan uzaklaştırarak üst düzeyde koruma sağlar. Bu güçlü güvenlik uygulaması, sıralanan şu zararlı yazılımları ve daha fazlasını belirler, uzaklaştırır ve bilgisayarınızı korur.

Virusler,
Trojan,
Worm,
Spyware,
Adware,
Rootkit,
Bot,
Keylogger,
Screengrabber,
Bilgi hırsızlığı
Rogueware

Prevx, bağımsız bir güvenlik uygulaması olarak ya da diğer anti-virüs ve internet güvenlik araçları ile birlikte, derinlemesine bir yaklaşım içinde savunma parçası olarak kullanılabilir.Teknik Ayrıntılar

Hızlı tarama:

Prevx, bilgisayarınızı taramak için yeni ve eşsiz bir yöntem kullanır ve diğer güvenlik programlarının taraması 1 saatten fazla sürerken, Prevx, tüm bilgisayarınızı 1-2 dakika içinde kontrol eder. Bu ultra hızlı tarama yeteneğini far edince bilgisayarınızı daha sık taramak isteyeceksiniz. Günlük taramalar yaklaşık olarak 1 dakikada tamamlanır ve size bilgisayarınızla geçirecek daha çok zaman kalır. BU hızlı taramanın güvenliğinden emin olarak, bir internet bankacılığı kullanmadan ya da çevrim içi alışveriş yapmadan önce tehditten kuşkulandığınız bir durumda hızlı şekilde tarama yapabilirsiniz. Erken Belirleme:

Prevx tehdit veritabanı, her gün milyarlarca tehdit bildirimi alır ve 24 saatte 250,000 yeni yürütülebilir nesne algılar. Bildirimler ve veriler acil olarak saptanır ve tehditlerin bilgisayarınıza zarar vermesine fırsat bırakmadan Prevx, bunların uzaklaştırılması için gerekenleri uygular. Uyumlu ve Küçük Dosya Boyutlu:

Kullanıcılar sık sık bilgisayarlarında tek Anti-virüs programı çalıştırmaları gerektiğinden bahsederler. Prevx 3 her anti-virüs programıyla uyumlu şekilde çalıştırılabilecek şekilde tasarlanmıştır. CPU kullanımı, tüm zararlı yazılım uzaklaştırma programlarından daha düşüktür. Her zaman günceldir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver