Pratik ve Şık Medya Oynatıcısı Ücretsiz İndir Kantaris Media Player Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pratik ve Şık Medya Oynatıcısı Kantaris Media Player Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kantaris Media Player isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Medya oynatım konusunda da üstün özelliklere sahip Kantaris Media Player DVD ve ses CD’si oynatmanın yanında MPEG, AVI, DivX, OuickTime, H.264, MKV, MP3, WMA gibi bütün popüler medya formatlarını oynatabilmekte. Açık kaynaklı yazılımlardan olan Kantaris şık ve işlevsel bir arayüzle de pek çok kullanıcıya hitap ediyor.Dahası pratik özellikleriyle de göz dolduran Kantaris Media Player doğrudan Last fm radyo akışına bağlanabildiği gibi, alt yazı veritabanlarına ve en son çıkan film tanıtımlarına da ulaşabilmektedir. Kantaris Media Player ayrıca açmak zorunda olduğumuz sıkıştırılmış RAR’lı medya dosyalarını da okuyabilmekte. Kantaris müzik oynatıcısı olarak da severek kullanabileceğiniz bir program.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver