power plate nedir-powerplate faydaları nelerdir-power plate zayiflayanlarin yorumu Hakkında Bilgi

Aşağıda power plate nedir-powerplate faydaları nelerdir-power plate zayiflayanlarin yorumu ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

power plate nedir-powerplate faydaları nelerdir-power plate zayiflayanlarin yorumu

Power Plate’in Faydaları
Günde sadece 10 dakika, haftada 3 kez

10 Dakikalık Power Plate çalışması

yaklaşık 1 saatlik Fitness Çalışmasına eşdeğerdir…

– Esneklik kazandırır,
– Vücuttaki tüm kasların derinlemesine çalışmasını sağlar,
– Eklem sakatlıkları riskini minimuma indirir,
– Kan akışı ve oksijenlenmeyi arttırır,
– Hormanların daha yüksek düzeyde çalışmasını sağlar,
– Vücudun Patlama Gücü artar,
– Vücüt suyunun drenajını arttırır,
– Osteoporosis etkisini azaltır,
– Sırt ve bel ağrısını azaltır, bu bölgeleri güçlendirir,
– Selülit oluşumunu engeller, selüliti azaltır,
– Kemik yoğunluğunu arttırır,
– Kolajen üretimini arttırır,
– Zihinsel ve bedensel stresi azaltır,

Günde sadece 10 dakika çalışarak Genç kalın….

POWER PLATE kas gücünü arttırır…

Power Plate ile çalışırken calışma bölgesindeki kas grubu %95 yoğunlukta çalışır ve gelişir. Vücudumuzun dayanıklılığı ve gücü etkili biçimde artar.

POWER PLATE zaman kazandırır…

Power Plate ile 10 dakika calısmak, klasik yöntemlerle 60 – 90 dakika güçlendirici egzersiz programlarına karşılık gelir. Zira Power Plate ile çalışırken bircok kas grubu ayni anda maximum verim ile çalışmaktadır.

Power Plate esnekligi arttırır…

Power Plate vücudumuzdaki kas ve tendonlari ısıtarak esneklek kazandırır. Sadece 2 dakikalık esneme programı tüm vücudun esneme yeteneğini arttırır.

Power Plate vücut uyumunu arttırır…

Power Plate kas içi ve kaslar arasindaki koordinasyonu saglayan tum reseptorlerin ayni anda uyarılmasını sağlar. Boylelikle vücut koordinayon yetenegi ve uyumu artar, buna bagli olarak tepki ve denge hissi gelişir.

Power Plate dolaşımı düzenler …

Power Plate çalışması esnasında kaslar saniyede 35 ila 50 kez kasılarak en küçük kılcal damarlara dahi saniyede 35 yada 50 kez kadar kan pompalanmasına neden olur. Bu kan akışı, hücrelerin kisa sürede enerji depolamasına katkıda bulunur. Kan akışındaki bu artış aynı zamanda kanda bulunan atıkların hızla vücudu terketmesini sağlar ve kan hücreleri yenilenir.

Power Plate metabolizmayı yükseltir.

Power Plate metabolizmanın zenginleşmesine neden olur, yağ yakılmasını şiddetlendirir, ve ana metabolizmayı düzenler. Deri altındaki yağ tabakasını azaltır.

Power Plate fitness’i geliştirir…

Kaslardaki gelişmeye bağlı olarak tüm vücut sistemi dayanıklılığını arttırır. Yapılacak düzenli çalışmalara alışan vücüt çok kısa sürede kendi performansını yukarı çeker. Bunun sonucu olarak daha uzun mesafeleri yürüyebilir, daha hızlı koşabilir, daha yükseğe sıçrayabilir, uyumlu ve esnek bir vücuda sahip olabiliriz.

Power Plate İYİ hissetmeyi sağlar…

Power Plate başta mutluluk ve rahatlık olmak üzere yaşantımızda pozitif etkileri olan bir cok hormonun daha fazla salgılanmasını sağlar. Bu artış yaşam kalitemizi artırır, cinsel yaşantımızı olumlu yönde etkiler.

POWER PLATE Selüliti azaltır…

Power Plate ile yapilan masaj ozellikli egzersizler deri altındaki yağ dokusunun azalmasina, yağ hücrelerinin parçalanmasina, daha sıkı ve sağlıklı bir dokuya sahip olmamıza yardımcı olur. Selulit azaldikca ve doku güclendikce derinlemesine etki baslar. Bu tür egzersiz programlari ile yüz kaslarinda dahi güclenmeler saptanmaktadir.

POWER PLATE Osteoporosis etkisini azaltır…

Yapılan tüm bilimsel çalışmalar vücuda uygulanan düzenli ve kuvvetli vibrasyonun kemik erimesini azalttığını ve kemik yoğunluğunda kayda değer yükselmelere neden olduğunu göstermektedir. Power Plate vücut üzerindeki yerçekimi kuvvetini arttırdığından kemik mineral yoğunluğunda da artışlar sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver