Posterous Hazır Blog Servisi Uygulaması Ücretsiz İndir Posterous Spaces Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Posterous Hazır Blog Servisi Uygulaması Posterous Spaces Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Posterous Spaces isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sadece kayıt olarak kendinize ait blogunuza sahip olarak paylaşıma hemen başlayabilirsiniz. Diğer blog platformlarına göre en büyük artısı sade ve kolay kullanılabilir arayüzünün işlevsellikle bir araya gelmiş olması. Kimi blog platformları görsel ağırlıklı olarak kullanılıp kimisinde de yazılı içeriğe ağırlık verilirken Posterous tam olarak ikisini de aynı anda gerçekleştirebileceğiniz kaliteli bir altyapı sunuyor.

Dilerseniz Posterous’un kendi alan adını kullanabilir, dilerseniz de sahip olduğunuz bir alan adını Posterous hesabınızla birleştirebilirsiniz. Ancak Posterous’un her şeyi otomatik halletmesi için Posterous üzerinden bir alan adı alırsanız yıllık ücret ödeyerek de alan adınıza sahip olabilirsiniz.

Yeni yazılarınızı eklerken aynı zamanda video ya da resim dosyalarını eklemek çok hızlı ve basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ayrıca herkese açık blogların yanında sadece dilediğiniz kişilerin giriş yapabileceği alanlar da yaratabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver