Popüler Sözlük ve Metin Çeviri Programı Ücretsiz İndir Babylon Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Popüler Sözlük ve Metin Çeviri Programı Babylon Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Babylon isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Okuduğunuz bir dergide, e-postade, makalede karşınıza çıkan her yabancı kelimeyi artık sözlük karıştırarak ya da farklı bir çeviri hizmeti kullanarak karşılığını bulmanıza gerek yok. Metni seçin ve kopyalama işlemini gerçekleştirin. Gerisini babylon halleder. 1600 farklı dil kütüphanesinden yararlanır, kelime – cümle – tam metni çevirme işlemini gerçekleştirebilir.

Adım Adım Çeviri İşlemi:

Mail adresinizde, tarayıcınızda bilmediğiniz yabancı bir kelimeyi seçili hale getirin.
İlgili seçili kelimeyi kopyalayın.
Babylon sizin için otomatik olarak seçili metni çevirme işlemini gerçekleştirir.
Çevrilen metni karşınıza çıkaracaktır.
Kısa ya da uzun metin farketmeksizin her türlü çeviri işlemini sizin için hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirecektir.

Not: Çeviri hiizmetini online olarak gerçekleştirmektedir. Bu uygulamayı kuracaksanız mutlaka internet hattınızın olması gerekmektedir. Çeviri işlemleri sırasında Babylon serverına bağlanarak çevrilen metni size döndürmektedir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver