popüler sitelerin ilk görünüşleri web sitelerin ilk görünümleri

Etiketler: archive.org, archive.org arşivleme

Web Sitelerin Eski Görünümleri Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Web Sitelerin Eski Görünümleri

Son zamanlarda haberlerde popüler sitelerin ilk yayına başladığı zamanlardaki görüntülerini yayınıyorlar. Web sitelerin yayınlandıkları zamandan buyana tüm görüntülerini sizde bu dev arşiv sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Youtube, Facebook ve web adresimiz DijitalTeknoloji.Net’in tüm görünümlerine ulaşabilirsiniz.

Özellikle popüler web sitelerin ilk görünümlerine inanamayacaksınız bu arşiv sayesinde web sitelerin nasıl bir değişim yaşadığını yıllara oranla gözlemleyebilirsiniz. Bu süreçte internet sektörünün kendisini ne derece geliştirdiğini de gözlemleme şansı bulmuş olacaksınız.

Web sitelerin eski hallerini gösteren bir site olan archive.org yıllardan buyana sitelerin görünümünü arşivlemiş bir site yapmanız gereken şey çok basit sitenin ana sayfasına gidiyorsunuz tam adresini yazıyorsunuz style=””/ şeklinde ve yıllara ve hatta aylara göre arşiv karşınıza çıkıyor.

Site adresi  http://www.archive.org/

Son Aramalar: archive.org, archive.org arşivleme, popüler sitelerin ilk görünüşleri, web sitelerin ilk görünümleri

web sitelerinin eski görünümleri, eski site görünümleri, kapanmış sitelerin eski halleri, sitelerin eski görünümleri, sitelerin eski halini gösteren program, sitelerin eski yıllardaki hali

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver