Popüler Şehir Kurma Oyunu Ücretsiz İndir Simcity Societies Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Popüler Şehir Kurma Oyunu Simcity Societies Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Simcity Societies Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yepyeni özellikler ile donatılmış Simcity Societies ile kendi şehrinizi yaratabilir ve bu şehrin kültürel çehresini istediğiniz şekilde geliştirebilirsiniz. Şehrinizi doğanın bir parçası gibi bol yeşil alanlı yapabilir yada bir beton yığınıymış gibi kirli bir şehir yapabilirsiniz. İsterseniz fütüristik bir tasarım uygulayabilir, isterseniz de mimari olarak geçmişte yaşayan bir şehir yaratabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler ile uğraşan bir topluluk yaratabileceğiniz gibi bir polis şehri, endüstri şehri veya ruhani yönden gelişmiş bir şehir de yaratabilirsiniz.

Yaratacağınız bu farklı topluluklar ile şehrinizin öznitelik çekirdeğini oluşturacak ve şehrinizin gelişimini izleyebileceksiniz. 500’den fazla kendine has obje ile şehrinizi gerçekten farklı kılabilirsiniz. İsterseniz yarattığınız şehirleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir, oyundaki herşeyi geliştirebilirsiniz.

Demo versiyonunda Kasım 2007’den sonra getirilmiş güncelleştirmeler de yer almaktadır. Yeni zorluk seviyeleri, yeni felaketler(örneğin UFO kazaları, dev robotlar…) geliştirilmiş arayüz. Demo: Tutorial(Öğrenme modu), bir senaryo ve iki felaket barındırmaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver