Po Uzantılı Dosya Editörü Ücretsiz İndir Poedit Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Po Uzantılı Dosya Editörü Poedit Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Poedit isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Genel olarak WordPress tema ve eklentileri .po uzantılı dil dosyaları ile birlikte gelmektedir. Siteniz üzerinde kullandığınız tema veya eklentiler bu .po uzantılı dil dosyasından çekilerek sitenizde görünmektedir. Gerekli durumlarda .po uzantılı dosyaları düzenlemek ve türkçeleştirmek istediğinizde Poedit adlı ücretsiz programı kullanma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Poedit ile türkçeleştirme işlemi gerçekten çok kolaydır. Sitenizin üzerinde değiştirmek zorunda olduğunuz tüm dosyaları tek tek açarak işlem yapmaya uğraşmaktansa, dil dosyası olan .po uzantılı dosyayı Poedit yardımıyla düzenleyerek işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Programı bilgisayarınıza kurduktan sonra otomatik olarak .po uzantılı dosyalar ile kendisini ilişkilendirdiğini fark edeceksiniz. Böylece yapmanız gereken çevirileri rahatlıkla yapabileceksiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver