PlayOn Çevrim İçi Kanalları TV’den İzleme Programı Ücretsiz İndir PlayOn Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PlayOn Çevrim İçi Kanalları TV’den İzleme Programı PlayOn Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PlayOn isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Çevrim içi olarak video izlemek güzel  ve eğlencelidir. Fakat bilgisayar başında sürekli oturmak bir süre sonra sizi sıkabilir. İnternet bağlantınızı kullanarak kanalları televizyonunuzda izlemek bu yazılımla mümkün; hem de kablolu bağlantı gerekmeksizin. Bu noktada size PlayOn yardımcı olacak.

PlayOn, bilgisayarınıza indirip kurduğunuz ve daha sonra; Hulu, Comedy Central, ESPN, FOX, NetFlix, Amazon VOD, YouTube, CNBC-E, CNN,TBS, PBS, MTV ve daha pek çoğunu TV’den internet bağlantınızla izleyebileceğiniz bir yazılımdır.

PlayOn’u Windows işletim sistemli bilgisayarınıza indirin ve kurun. Sonra programı çalıştırın. Daha fazlasına ihtiyacınız yok. Eğer PlayStation 3, Wii veya Xbox 360’a sahipseniz, PlayOn bunlarla çok iyi arkadaş olacaktır ve onları ağınız üzerinden tanıyacaktır.

Bilgisayarınızda Wi-Fi bağlantınızı kullanarak PlayOn programını çalıştırdığınızda, internet üzerinde kullanılabilir olan tüm servisler TV’nizde izlenebilir olacaktır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver