Play Store Apps bilgisayara indirme resimli anlatım pcye nasıl indirilir

PC nize doğrudan Play Store Apps İndirin

Yapılandırma Seçeneği

Sponsorlu Bağlantılar

Karşınıza ayarlar kısmı gelecek. E-mail ve password Google Accont bilgilerinize göre doldurun. Sıra geldi Device ID bu kısım çok önemli. Device ID öğrenmek için Android cihazınızın telefon arama ekranına *#*#8255#*#* yazarak gelen ekran da Device ID öğrenebilirsiniz.
Diğer ayarları kendinize göre yapabilirsiniz. Device ID ait örnek bir resim;

PC nize doğrudan Play Store Apps İndirin

Device ID kayıt ettikten sonra programınızı kapatıp tekrardan açın. Şimdi sıra istediğiniz kadar Free uygulama indirebilirsiniz.

Uygulamaları İndirme

Arama kısmına istediğiniz apps adını yazarak deneyebilirsiniz. Herhangi bir app yazın. Karşınıza gelen appslerden sağ tıklayarak Download this app basın ve uygulamayı indirin.

PC nize doğrudan Play Store Apps İndirin
PC nize doğrudan Play Store Apps İndirin

Yerel APK Dosyalarının Sürümlerini Denetleyin

Herhangi bir arama yapıldığında program otomatik olarak sürümünü buluyor ve bu sürümün sizin Android cihazınında kolaylıkla güncelleştirme yapacağını gösterebilir. Bunun sayesinde kolaylıkla indirebilirsiniz.

PC nize doğrudan Play Store Apps İndirin
PC nize doğrudan Play Store Apps İndirin

Tablet ve Android telefonları gözden geçirmişsinizdir ve birazdan karşılaştırmak için birkaç apps test edeceğiz. Benim yapacaklarımın aynısını yapmak için, başlangıçta Google hesabı kimlik bilgilerini kablosuz ağ, veya normal bağlantı ile bağlamanız gerekir, daha sonra ihtiyaç duyulan uygulamalar için arama yaparak indirebilirsiniz. Uygulamaları indirebilmek için Google Play Store giriş yaparak yapabilirsiniz. İndirme hızı uygulamaların boyutuna göre ve internet hızınıza bağlıdır. Önemli uygulamalarınız için onları yedekleyerek ya da diskinizde tutarak koruyabilirsiniz. Diğer yandan, hepimizin bildiği gibi çoğu uygulamaları kendi geliştiriciler tarafından güncelleştiriliyor ve bu güncelleştirilmeleri kontrol edebilmek için Android cihazınızın Google hesabı yoksa bunu yapamıyorsunuz. Bu, aynı şeyi defalarca tekrarlamak ve ayrıca test etmek zorunda olduğumuz yeni cihazın “Update App” butonuna tıklamak anlamına geliyor.

İndirmek için tıklayın.

Real APK Leecher 1.3.5

Şimdi programımızı indirdikten sonra çalıştırın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver