piyasadaki en ucuz araba Tata Motors Tata Nano Tata Nano chine

Etiketler: en ucuz araba, en ucuz otomobil, Tata Nano fiyatı

İşte En Ucuz Araba Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

İşte En Ucuz Araba

  Devir ekonomi devri her alanda olduğu gibi otomobil dünyasında da ucuz arabalar rağbet görmeye başladı. Ekonomik şartlar ve çin’de üretilen ucuz iş gücüyle fiyatlar düşmüş durumda. Cenevre otomobil fuarında birbirinden ilginç otomobiller sergilendi, içlerinden en ucuzu da 2 bin dolar değerindeki Tata Nano oldu.

en ucuz otomobil

  Seri üretimine bu ayın 23′ünde başlanacak otomobil, vitrinlere ise Nisan ayında çıkacak. Aslında geçen yıl üretimine başlanması planlanan Nano’nun üretimi, Tata Motors’un, Batı Bengal’de çiftçilerin sert muhalefeti nedeniyle fabrikayı başka yere kurmaya karar vermesi üzerine ertelenmişti.

  Tata Motors, Gujarat’taki fabrikada başlangıçta yılda 250 bin adet üretim yapacak daha sonra bu rakamı zamanla 500 bine çıkaracak.
Dünyadaki satış fiyatının aksine ülkemizdeki yüksek vergileri ilave ettiğimiz taktirde otomobilin fiyatı yaklaşık 10bin TL ulaşacağı tahmin ediliyor. Gerek boyutu gerekse dayanıklı olma konusunda üzerinde birçok şüpheyi barındıran bu otomobiller ülkemizde ne kadar rağbet göreceğini ise önümüzdeki günlerde görüceğiz.

Son Aramalar: en ucuz araba, en ucuz otomobil, piyasadaki en ucuz araba, Tata Motors, Tata Nano, Tata Nano chine, Tata Nano fiyatı, ucuz çin arabaları, ucuz çin otomobilleri

ucuz arabalar, çin arabaları ve fiyatları, en ucuz arabalar, en ucuz araba, cinde uretilen arabalar, ilginç ucuz arabalar, ucuz araba üretimi, enucuzçinteknolojiler

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver