Pilates İle Bölgesel İncelme, Pilates İle Kilo Verilir Mi, Pilates İle Kilo Verme

pilates ile zayıflamak, pilates topu ile kilo verme pilates topu ile hareketler, pilates topu ile yapılan egzersizler, pilates topu zayıflama

Pilates ile zayıflama

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Pilates ile zayıflamak isteyenler soluğu eğitim ve sağlık merkezlerinde alıyor. Kilolarından şikayet edenler, eğitimli özel pilates hocaları eşliğinde, doğru yöntemleri kullanarak hızlı bir şekilde zayıflayıp zinde kalmanın yollarını öğreniyorlar. Sağlıklı bir şekilde zayıflamanın etkili yollarından birisi olan pilates, günlük yapılabilecek en önemli aktivitelerden biridir.

Pilates, sırt ve karın bölgesindeki kasları harekete geçirir. Kasların hareket etmesi zayıflamaya ve kasların güçlenmesine yardımcı olurken, oluşabilecek sırt ağrılarının da önlenmesini sağlar. Hareket azlığından kaynaklanan hantallıktan da pilates ile kurtulmakta mümkün.

Pilates diğer spor aktivitelerine göre vücudu çok fazla yormaz. Zahmetsiz ve kolay bir şekilde uygulanan bu yöntem, diğer sporlara göre daha kısa sürede daha etkili sonuçlar verir. Pilates uzmanları, günde en az 15 dakikalık bir çalışma öneriyorlar.

Pilates uygulayacak olanların dikkat etmesi gereken bazı kurallarda yok değil. Eğer ki kalp rahatsızlığınız, kemik ve eklem ağrılarınız varsa yada gebe iseniz pilates öncesi doktorunuza danışmanız gerekir. Pilatesten yarar sağlamak için muhakkak bir uzmandan yardım almalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver