Picasa Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Picasa, PC’inizdeki resimleri bulmanıza, editlemenize, resim arşivi oluşturmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olan bir resim düzenleme programı. Picasa programını her açışınızda bilgisayardaki fotoğraflar otomatik olarak tespit edilir (unuttuklarınız dahil) ve fotoğraf arşivi olarak tarihe, klasör adına göre organize edilir.

Picasa aynı zamanda bir fotoğraf düzenleme programıdır. Bir tıklama ile resimlere efekt verme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca baskı alma, resim paylaşma, işlemleri de tek yerden yürütülebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Picasa yazılımında dahili olarak bulunan araçlar sayesinde; fotoğraflarınızı sıkıştırma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmadan e-posta aracılığıyla fotoğraf paylaşma işlemi gerçekleştirebilir; resimleri Google+’da paylaşabilir, fotoğraf baskıları alabilirsiniz. Ayrıca bu yazılım sayesinde; fotoğraf koleksiyonlarınızı istediğiniz anda çabucak bir USB’ye, CD’ye ya da bir sabit sürücüye yedekleyebilirsiniz. Picasa ile tıpkı Gmail’de olduğu gibi fotoğraflarınıza etiket ve yıldız ekleyerek düzenlemenize; tüm resimler için başlıklar yazmanıza ve resimlerinizi olduğu kadar, videolarınızı da düzenlemenize olanak sağlar. Picasa Türkçe olarak da kullanılabilir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver