Picasa Albümleri ve Fotoğraflarını İndirme Programı Ücretsiz İndir Picasa Album Downloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Picasa Albümleri ve Fotoğraflarını İndirme Programı Picasa Album Downloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Picasa Album Downloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Picasa Web Albümleri fotoğraf paylaşma servisinde yer alan fotoğrafları indirmek istiyorsanız ancak teker teker fotoğraflarla uğraşmak istemiyorsanız Picasa Album Downloader açık kaynak kodlu yazılımını kullanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken programı açtıktan sonra fotoğrafların sahibi olan kullanıcının kullanıcı adını ve albüm başlığını girdiğinizde “Download” tuşuna basarak indirmeye başlayabilirsiniz. Böylece tüm fotoğraflar belirlediğiniz klasöre inmeye başlayacak.

Program herhangi bir ek özellik barındırmıyor ve bu açıdan sade hazırlanmış. Eğer tek ihtiyacınız fotoğraf indirme işlemiyse gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver