Phototheca Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı Ücretsiz İndir Phototheca Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Phototheca Ücretsiz Fotoğraf Düzenleme Yazılımı Phototheca Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Phototheca isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Phototeca, ücretsiz fotoğraf düzenleme yazılımıdır. Binlerce fotoğrafı görüntülemeyi ve düzenlemeyi kolaylaştırır. Fotoğraflarınızı anahtar kelimelerle etiketleyebilir, albüm içine koyabilir, takvimde görüntüleyebilirsiniz. Bunlardan daha da fazlasını Phooteca ile yapabilmeniz mümkün. 

Phototeca size, fotoğraflarınızı düzenlemeniz ve sınıflandırmanız için uygun bir yol sunar. Düzene koymak istediğiniz binlerce fotoğrafınız mı var?  Olaylar, Albümler ve Akıllı Albümler şeklinde gruplar yaratın. Fotoğraflarınızı anahtar kelimelerle etiketleyin. Fotoğrafın alındığı yerleri ve insanların adlarını ekleyin. Fotoğrafın alındığı zaman ya da fotoğraf makinası modeli ile filtreleme yapın. İsterseniz kendi fotoğraf albümü kütüphanenizi de oluşturabilirsiniz. 

Bunarın yanında, şaşırtıcı takvim ve zaman tüneli özellikleriyle fotoğraflarınızı görüntülerken zamanda bir yolculuk da yapabilirsiniz. Küçük fotoğraflarınızın boyutlarını değiştirerek onları daha büyük ya da daha küçük boyutta görüntüleyebilirsiniz. 

Bazı fotoğraflarınızın farklı klasörlerde birden fazla kopyası olabilir ve siz bundan haberdar olmayabilirsiniz. Phototheca, bu kopyaları sizin için bulabilir. Hangi  fotoğraflarınızın kopyası olduğunu ve bunların hangi klasörlerde olduğunu görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver