Pembe Maske, Pembe Maske İle Güzelleşin, Pembe Maske İle Güzelleşmek

pembe maske nasıl uygulanır, pembe maske nedir, pembe maske ve faydaları, pembe maske ve güzelleşmek

Güzellik iksiri olarak benimsenen Pembe maske

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Son zamanların en popüler cilt yenileme ürünü olarak nam salmış  pembe maske bir çok ünlünün de kullandığı güzellik iksiri haline gelmiştir. Yüzdeki kırışıklıklar, sivilce ve sivilcelerin sebep olduğu deformasyonları gidermede ve cilde bebeksi görünüm verip cildi canlandırma da kullanılan yüz maskesi ve inceltici, selülit giderici olarak kullanılan vücut maskesi olmak üzere iki farklı ürün mevcuttur. Yüzünüzdeki ve cildinizdeki su, vitamin ve kolajen eksikliğini tamamlayarak tazelik ve canlılık kazandırıyor pembe maske. Pembe maske hakkında aşağıda önemli makaleler veriyoruz ve okumanızı öneriyoruz…

 

 

Pembe Maske Kullanımı Pembe Maske Yüz Maskesi Kullanımı;

Uygulama yapılmadan önce yüzünüzü sıcak su ile yıkayınız ve iyice kurulayınız.

Maskeyi tüm yüzünüze (tercihen boyun bölgesinde de kullanılabilir) yoğun bir şekilde sürünüz.

30-40 dakika kadar yüzünüzde bekletip tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra kalıp halinde yüzünüzden çıkarınız.

Bu uygulamayı beş gün süre ile her gün gerçekleştiriniz. Cildin yıpranma durumuna göre uygulama sayısını 30 güne kadar çıkartabilirsitniz.

İçindekiler: Water, ethyl alcohol, glycerine, tocopheryl acetate, bisabolol, linoleic acid, ascorbic acid, elastin, kolajen, hyalunoric acid, tea tree oil, lemonen, aloe vera oil, rose oil, apricot oil, kaoline, imidazoline urea, edta, It may contains dyes & pigments (CI: 16255, 16035, titanium oxide)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver