PDF To JPG, pdf’yi jpg formatına çevirme sitesi [programsız online dönüştürme sitesi]

Günümüzde internete yüklenen dosyaların, döküman ve belgelerin bir çoğu Adobe’nin PDF formatına sahip. Fakat bazen pdf yi resim formatına çevirmemiz gerekebilir. Mesela bir pdf formatındaki ekitabı (ebook) Play Station (PS3) veya LEd, LCD, yada Plazma TV lerde açıp okumak isteyebiliriz. Bunun için pdfyi img, bmp, gif veya png gifi fotoğraf formatlarına çevirmemiz gerekiyor.
Eğer bunu bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeden yapmak istiyorsanız, bu iş için özel olarak hazırlanan bir websitesi mevcut. pdf2jpg websitesi online olarak pdf yi jpg formatına dönüştürüyor ve jpg formatına çevrilmiş dosyayı eposta adresinize gönderiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Siteye girdikten sonra yukardaki resimde 1 numara ile gösterdiğim “gözat” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdan çevirmek istediğiniz pdf dosyasını bulup seçin. Ardından 2 numara ile gösterdiğim yere email (eposta) adresinizi girin. Bu eposta adresini doğru girin çünkü jpg ye çevrilmiş olan dosya bu vermiş olduğunuz email adresine gönderilecek ve siz oaradan indireceksiniz. Son olarak 3 numara ile gösterdiğim “Convert PDF to JPG” butonuna tıklayarak işlemi bitirin. Yaklaşık yarım saat içinde jpg formatına dönüştürülmüş pdf dosyasının imajı eposta adresinize gelmiş olacaktır.

http://www.enbasit.com/site.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver