PDF Formatına Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir Foxit PDF Creator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PDF Formatına Dönüştürme Programı Foxit PDF Creator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Foxit PDF Creator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Görsel bir printer olarak çalışan Foxit PDF Creator, bilgisayarınızda bulunan her türlü yazdırılabilir belgeyi PDF formatına dönüştürebilir. Bilgisayarınızdaki yazıcı sürücüsü gibi yüklenen program belgeleri en yüksek kalitede ve en hızlı şekilde PDF formatına dönüştürebiliyor. Dilerseniz program yardımıyla PDF’ye dönüştürdüğünüz belgeleri şifreleyebiliyorsunuz. PDF formatındaki belgeleri arşivlemek isterseniz belgelere başlık, konu, yazar ve etiket gibi kolay ulaşmanızı sağlayacak bilgiler girmeniz de mümkün. PDF’ye dönüştürdüğünüz belgelere başlık ve dipnot girebilir, metin rengi, font büyüklüğü gibi özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Son olarak Foxit PDF Creator dönüştürdüğünüz belgelere yazı veya resim filigranı eklemenizi de sağlıyor. Üstelik bu filigranın şeffaflık, yer ve büyüklük ayarlarını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver