PDF Dosyası Oluşturma Programı Ücretsiz İndir PDF24 Creator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PDF Dosyası Oluşturma Programı PDF24 Creator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PDF24 Creator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF24 Creator herhangi bir yazdırılabilir belgeyi (görüntüler dahil) PDF formatına dönüştümenize olanak tanıyan ücretsiz bir araçtır.

Uygulamanın arayüzü gayet temiz ve kullanışlıdır. Düzenleme yapmak istediğiniz belgeleri sürükle bırak yöntemiyle programa aktarabilirsiniz. Aynı zamanda PDF24 Creator toplu işleme özelliğine sahip olduğu için dosyalarınızla teker teker uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kolaylıkla üzerinde çalıştığınız belgenin sayfalarına yaklaşıp uzaklaşabileceğiniz gibi, genişliğini veya sayfaya sığdırma ayarlarını da ayarlayabilirsiniz. Bunlar dışında isterseniz üzerinde çalıştığınız belgeleri, JPG, PNG, BMP ve GIF formatlarında dışarı aktarma şansına da sahipsiniz.

Ayrıca dosyaları sıkıştırabilir ve sıkıştırılmış dosyaları arşivden ayıklayabilir, dosyaları veya klasörleri yeniden adlandırabilir, kamera ve tarayıcılardan dosyaları içeri aktarabilirsiniz.

Program bu kadar çok özelliği sizlere ücretsiz olarak sunuyor olmasının dışında sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak herhangi bir kasma veya takılmaya neden olmaz.

PDF24 Creator’ın yardım dosyası bulunmamaktadır ve bunun dışında bazı PDF ayarlarını düzenlemekle ilgili eksikleri bulunmaktadır ama genel olarak gerçekten başarılı bir program olan PDF24 Creator‘ı sizlere gerçekten öneririm.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver