PDF Dökümanları Hazırlama Programı Ücretsiz İndir PdfEdit995 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

PDF Dökümanları Hazırlama Programı PdfEdit995 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PdfEdit995 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PdfEdit995 programı bilgisayarınızda popüler dosya formatı PDF ile dökümanlar yaratabilmenizi sağlayan oldukça detaylı bir PDF düzenleme uygulaması. Farklı PDF dosyalarını tek dosyada birleştirme, birbirine linkleyebilme, hiyerarşik sık kullanılan ekleme, HTML ve DOC formatlarına dönüştürme, Word ofis programı ile uyumluluk ve e-postalara otomatik ekleme gibi pek çok kullanışlı işlevi ise içerisinde barındırıyor.

Ayrıca web sitenizde yayınlamak istediğiniz PDF dosyaları için sıkıştırma ve dosya boyutunu azaltma gibi tasarruf elementlerini de kullanabilen PdfEdit995 PDF’lerin içerisinde farklı temalar ve formatlar kullanmanıza da olanak veriyor. Microsoft Office ile uyumlu olarak çalışabilen PdfEdit995 Word, Excel, PowerPoint ve diğer PDF programlarıyla dökümanlarınızı yaratmanıza yardımcı oluyor.

Farklı formatlar arasında dönüşüm de gerçekleştirebilen program hazırladığınız belgelerin BMP, JPG, GIF, TIFF ve diğer popüler resim formatlarına çevrilmesini sağlayabiliyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver