PDF birleştirici PDF dokümanlar nasıl birleştirilir PDF doyaları birleştirme ücretsiz PDF birleştirme programı

Etiketler: bedava PDF birleştirme programı, PDF

PDF Dosyaları Nasıl Birleştirilir Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

PDF Dosyaları Nasıl Birleştirilir

PDFBinder adlı bu ücretsiz yazılım ile PDF dokümanlarınızı birleştirebilirsiniz. Açık kaynak kodlu ve kullanması oldukça basit olan bu yazılım ile ihtiyacınızı kolayca halledebiliyorsunuz. Program çok basit bir arayüze sahip ve kullanması oldukça basit. Bu ücretsiz yazılım sayesinde PDF uzantılı dosyaları istediğiniz sıraya dizerek tek bir dosya haline getirebiliyorsunuz. Yaptığınız çalışmaları bir arada tutmak veya edindiğiniz PDF dokümanları birleştirmek için oldukça güzel bir yazılım olan PDFBinder ile şimdi adım adım PDF dosyalarınızı birleştireceğiz.

Program açık kodlu ve ücretsizdir. Windows XP/ Vista/7 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışan yazılım ile PDF dokümanlarınızı kolayca birleştirin, ilk olarak aşağıdaki linkten programı indirin ve kurunuz. Programın boyutu sadece 1.7MB indirip kurmak sadece birkaç saniyenizi alacaktır.

http://code.google.com/p/pdfbinder/downloads/list

Yazılımı yükledikten sonra PDFBinder’ı çalıştırınız.

PDFBinder sürükle bırak yöntemini desteklemektedir. Birleştirmeyi istediğiniz PDF dosyalarınızı programın üzerine sürükleyiniz. Artı (+) sembolüyle gösterilen “Add File” sekmesine tıklayarak da PDF dosyalarınızı tek tek seçebilirsiniz.

PDF dosyalarınızın birleşme sırasını değiştirmek için yukarı ve aşağı okları kullanınız.

Birleştirmek istediğiniz PDF formatındaki dosyalarınızın sıralamasını tamamladıktan sonra “Bind!” butonuna tıklayınız ve yeni oluşacak PDF dosyanızın ismini belirleyiniz. Onay verdikten sonra işlem gerçekleşecektir.

Son Aramalar: bedava PDF birleştirme programı, PDF, PDF birleştirici, PDF dokümanlar nasıl birleştirilir, PDF doyaları birleştirme, ücretsiz PDF birleştirme programı

pdf dosyaları nasıl birleştirilir, PDF DOSYALARINI NASIL BİRLEŞTİREBİLİRİM, pdf dosyası nasıl birleştirilir, pdf creator birleştirme, pdfler nasıl birleştirilir, PDF FORMATINDAKİ BELGELER NASIL BİRLEŞTİRİLİR, pdf creatör kurduktan sonra bir kaç gün sonra çalışmadı, 2 pdf dosyası nasıl birleştirilir, pdf creator belge birleştirme, pdf nasıl birleştirilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver