Passagework Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: Passagework Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, Passagework Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama,Passagework  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, Passagework Demo İndir Demosu, Passagework Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Passagework

Sponsorlu Bağlantılar

Passagework metin çalışmalarıyla İngilizce yeteneğini geliştirmeyi amaçlayan yeni bir sistem sunuyor. Program özellikle KPDS, YDS ve ÜDS sınavlarına hazırlananların İngilizce sınav yeterliliklerini artırmak için düzenlenmiş alıştırmalardan oluşuyor.

Sistem dinleme, okuma, okuduğunu anlama, kelime çalışmaları, dil bilgisi gibi farklı becerilerin hepsini içerdiği için sadece sınava hazırlanan adaylar değil en az pre-intermediate seviyesinde olan herkes için kesinlikle faydalı olacaktır. Okuma parçaları aracılığıyla dil bilgisi, kelime, dinlemebecerilerini geliştirmek isteyen herkes sınavlara girmese bile Passagework sisteminden yararlanabilir. Program özellikle kelime alıştırmaları, kelime çalışmaları ve sözlük ile kelime öğretiminde özenle hazırlanmış bölümler sunuyor. Passagework programı toplamda 14 kitap içeriğini biraraya getirmiş bir sistem.

Daha önce çıkmış sorular ve açıklamalı çözümleriyle İngilizce yeterlilik sınavlarına hazırlanmak veya dili geliştirmenizi sağlayacak egzersizlerle size yardımcı olacak Passagework sistemi, Türkçe arayüzü ve kapsamlı fakat kolay anlaşılır anlatımları sayesinde kullanıcı dostu yararlı bir sistem.

Önemli! Sistemden yararlanmak için bu sayfadan üye olarak size uygun paketi belirleyerek satın almalısınız.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver