Pas Lekesi Nasıl Çıkarılır?

Son Arananlar:pas lekesi nasıl çıkar, pas nasıl temizlenir, pas lekesi, pas lekesi nasıl çıkarılır,kumaştan pas lekesi nasıl çıkar, elbise üzerindeki pas, kumaştaki pas lekesi nasıl çıkar, pas sirke, pas nasil cikar, paz lekesi nasıl çıkar, pas lekesi nas, pas lekesi kumaştan nasıl çıkarılır, 2002 2012 memur maaslari, pas çözmek için

Pas Lekesi Nasıl Çıkarılır?
Giysiye bulaşmış bir pas lekesi.

Giysilerinize bulaşan pas lekesini doğal yöntemlerle, kumaşın cinsine bağlı olarak tamamen veya kısmen çıkartabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Pas asit ile çözüleceğinden kumaşlardaki pas lekesini gidermek çok da zor olmaz.

Pas Lekesi Nasıl Çıkartılır?
Giysi üzerindeki pas lekesini çözmek için, içinde yüksek miktarda sitrik asit bulunduran limon veya sirke kullanılabilir.

Sponsorlar

Uygulama: Pas lekesinin üzerini kaplayacak şekilde limon suyu veya sirke sıkılır. Bu esnada pas lekesi limon tarafından çözülmeye başlamıştır bile. Sıkılan yerdeki limon suyu kendiliğinden kuruyuncaya kadar bekletilir. Güneşte kurutabilirseniz daha etkili olacaktır. Tamamen kuruduktan sonra giysinizi soğuk çeşme suyu ile iyice yıkayınız.

Dikkat:
Limon suyu veya sirke narin giysilerinizin rengini soldurabilir, kumaşa zarar verebilir. Uygulamadan önce bu hususa dikkat ediniz. Narin giysilerinizi kuru temizleme merkezlerine götürmenizde yarar vardır.

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

Cevap Ver