Parlak Saç Bitkisel Yöntem, Parlak Saç Maskesi, Parlak Saçlar İçin

parlak saçlar için doğal bakım, parlak saçlar için kür, parlak saçlar için maske tarifi, parlak saçlar için maskeler

Parlak saçlar için maske

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

Saçlardaki kuruma ve kaşıntılar mevsimler değişimler sonucunda ortaya çıkarak saçların sağlığını bozar ve saçların sahip olduğu parlaklığın kaybolmasına neden olur. Fön yada maşa gibi saça uygulanan işlemler mümkün olduğu kadar az yapılmalıdır. Çünkü saçlarımızı güzelleştirmek için kullandığımız bu yöntemler de saçların parlaklığına yok etmektedir.

 

Parlaklığını kaybeden saçlar için doğal yöntemleri kullanarak, ona hakkettiği parlaklığı geri kazandırabilirsiniz. Bitkilerin şifasından faydalanarak hazırlayacağınız parlak saçlar için doğal bakım kürü için ihtiyacınız olan malzemeleri ve uygulama şeklini hemen aşağıda öğrenebilirsiniz.

Malzemeler

İki yemek kaşığı süzme bal
Dört yemek kaşığı zeytinyağı

Hazırlanışı

4 yemek kaşığı zeytinyağı ve 2 yemek kaşığı süzme balı temiz bir cam kavonuzun içinde karıştırın. bu karışımı 2 gün boyunca güneş almayan karanlık ve serin bir yerde bekletin. 2 gün sonra karışımı saçlarınıza masaj yaparak sürün. Saçlarınızı bone yada streç bir film ile sarın. 15 dakika bekleyin ve saçtipinize uygun olan bir şampuan ile saçlarınızı iyice yıkayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver