Pale Moon Internet Tarayıcısı Ücretsiz İndir Pale Moon Browser Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Pale Moon Internet Tarayıcısı Pale Moon Browser Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pale Moon Browser isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows işletim daha sisteminize %25 hızlı performans sağlayacak bir internet tarayıcısı kullanabileceğiniz halde neden Firefox tarayıcınızın basit hızı ile yetinesiniz ki! Birçok Linux kullanıcısı sistem için özel olarak tasarlanmış bir tarayıcı avantajı elde ederken  Mozilla, Windows için optimize edilmiş tarayıcı paketleri sağlamaz. Bu yüzden sizi Firefox tabanlı yepyeni ve hızlı bir tarayıcı ile tanıştırıyoruz: Pale Moon; Windows işletim sistemleri için özel tasarlanmış ve optimize edilmiş Firefox tarayıcısı.

Bu tarayıcıyı kullanmaya başlamanız, Firefox tarayıcınızı tamamen kapatmanız gerektiği anlamına geliyor. Ayrıca Pale Moon, Firefox tarayıcısının sahip olduğu tüm özellikleri de taşımıyor. Çok önemli olmayan ve devre dışı bırakılabilecek özellikler dikkatlice seçilerek tarayıcıdan kaldırılmış. Böylece hızın artırılması hedeflenmiş.

Pale Moon tarayıcısının önemli özellikleri:

Güncel işlemciler için yüksek optimizasyon,
Yıllardır geliştirilen Firefox tarayıcısı kadar güvenli ve 0 Firefox tabanlı,
Gereksiz ve isteğe bağlı olan kodları devre dışı bırakması sayesinde daha az bellek kullanımı,
Sayfa çiziminde ve komut işlemede önemli hız artışı
SVG ve Canvas’ı destekler.

15.3 versiyonu ile gelen yenilikler:

Derleyici daha yeni bir versiyon olan Visual Studio 2012 ile değiştirildi. Bu değişiklik bilgisayaların büyük çoğunluğunda farkedilebilir derecede yumuşak kullanıcı ara yüzü ve yüklenme ile sonuçlandı. Çok çekirdekli işlemcilerin desteklenmesini sağlayan bu değişim Pale Moon tarayıcısının 64-bit versiyonunun Windows XP’yi artık desteklemeyeceğini de gösteriyor.
Performans regresyonunun hafifletilmesi için Azure ara yüz boyutu küçültüldü.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver