Ozon Mikrodiskektomi, Ozon Mikrodiskektomi Hangi Hastalıkları Tedavi Edilir, Ozon Mikrodiskektomi Kimlere Uygulanır

Ozon mikrodiskektomi ne demektir, Ozon mikrodiskektomi neye iyi gelir, Ozon mikrodiskektomi tedavisi, Ozon mikrodiskektomi tedavisi nedir

Ozon mikrodiskektomi nedir?

Ozon mikrodiskektomi, son zamanlarda sık sık rastlanan bel ve boyun fıtıklarının tedavisinde kullanılan bir işlem olmakta ve bu işlem ile bel ve boyun hastaları rahat bir nefes almaktadır. Ozon mikrodiskektomi işleminin uygulanması ise fıtığa sebep olan omurlar arasındaki disklerin içine ozon gazı verilmesi ile gerçekleştirilir. Tıp da bu işleme aynı zaman Ozon Diskolizis, Ozon diskektomi, ozon nükleolizis gibi isimlerde verilmekte ve bu işlemin bu ismi almasında diskin kesilip çıkarılması rol oynamıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Gelişen teknoloji ve bilim ozon ile çeşitli çalışmaların yapılmasını sağlamış ve yapılan çoğu çalışmadan da başarı elde edilmesinde rol oynamıştır. Ozon mikrodiskektomi işlemi ile bel ve boyun fıtığı hastalarının tedavisinde bünyeye verilen zarar da böylece daha aza indirilmiştir. Hindistan, Çin, Japonya ve Amerika’da yaygın olarak uygulanan işlem bizim ülkemizde daha yeni yeni uygulanmaya başlanmıştır.

Bel ve boyun fıtığı tedavisi hariç, bel, boyun ve kireçlenme ağrıları üzerinde de etkili olan Ozon, 99 oksijenden elde edilen bir gaz olup birçok hastalığın tedavisinde kullanılan aktif oksijendir. İlaç tedavilerinden hiçbir yarar görmeyen hastalara uzman doktorlar eşliğinde uygulanan Ozon tedavisi, neşter ve narkoza gerek kalmadan hastaları iyi etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver