Ozon Aktif Serum Nedir Faydaları Nelerdir-Ozon Aktif Serum Kullanıcı Yorumlari Hakkında Bilgi

Aşağıda Ozon Aktif Serum Nedir Faydaları Nelerdir-Ozon Aktif Serum Kullanıcı Yorumlari ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ozon Aktif Serum Nedir Faydaları Nelerdir-Ozon Aktif Serum Kullanıcı Yorumları

Ozon aktif serum, ozon gazı ile saf sızma zeytinyağının bir arada karışım halde ürün olarak pazarlandığı bir cilt bakımı ve güzelleşme ürünüdür. Ozon aktif serum özellikle güneş lekeleri, akne izleri, sivilce lekeleri ve yaşlanmadan kaynaklı cilt lekelerine doğal çözümler amacıyla üretilmiş bir bitkisel yağdır. Ancak diğer bitkisel esansiyel yağlardan farklı olarak ozonun cilt gençleştirici ve selülit önleyici etkisi ile güçlendirilmiştir. Şimdi sizlere ozon aktif serum hakkında daha ayrıntılı bilgiler verelim.

OZON AKTİF SERUM NEDİR?

Saf zeytinyağının niteliğine, (O3) ozonun teknoloji kullanılarak hapsedilmesi sayesinde; zeytinyağının doğal faydalarını ve yaşam kaynağımız olan oksijen atomunun cilde uygulandığı bölgede bağını kopararak hücrelerimize nüfus etmesini ve hücrelerimizin ihtiyacı olan beslenme, yenilenme ve ozonun dezenfektan etkisiyle beraber yaşam kaynağımız olan saf oksijen ile hücrelerimizin nefes almasında yardımcı olan bir formüldür.

İÇİNDEKİLER: SAF ZEYTİNYAĞI, LİPEX SHEA BUTTER ( AAK BELGELİ), DOĞAL ESANS, Bİ. A.O.K. FORMÜL-1)

Yaşlılık, ve güneşe bağlı lekelerin giderilmesi için tasarlanmış güçlü hücre yenileyicidir. YOĞUN oksijen ile zenginleştirilmiş; canlılık veren ve koruyan serumdur.

YARARLARI: Cilt ve yaşlılık lekelerini giderilmesinde etkin bir yardımcıdır. Derinin tonusunu artırır. Kırışıklıkların giderilmesinde yardımcı olur. Hassas cilt tiplerinde de kullanılabilir. Yanık tedavilerinde güçlü bir yardımcıdır. İstenmeyen tüm kokulara karşı bir kapatıcıdır. El. ayak, tırnak mantarları tedavisinde doğal yardımcıdır. Pişiklerde ve yatalak hastaların yaralarının iyileşmesinde yardımcıdır. Nasırların temizlenmesinde düzenli kullanımda etkilidir. Böcek ısırmaları ve açık yaraların iyileşmesinde yardımcıdır. Cildi sıkışlaştırıcı ve selülit giderilmesinde pozitif etkisi vardır.

KULLANIM ŞEKİLLERİ:

AKNE: Yüzünüzü yıkadıktan sonra günde 2 kez ozonize serum uygulayın. Ozonize serum yüzünüzdeki kan dolaşımını artırır ve gün içerisinde karşılaştığınız toksinlerden arınmak için yardım eder. KIRIŞIKLIKLAR:Temiz ve kuru cildinize masaj yaparak günde 2-3 kez uygulayın. SELÜLİT: Selülitli bölgeye, kan akışını rahatlatmak ve problemi azaltmak için günde 1-2 kez ozonize serum ile masaj yapın. Sonrasında ılık su ile yıkayıp tekrar uygulayın. LEKELER: Lekeli bölgeye düzenli ve sık kullanıldığında oksijen zenginleştirmesi ile hücre yenilenmesinde yardımcıdır. YANIKLAR: Ozonlaşmış serum güneş yanıkların ağrısının azalmasında ve iyileşme sürecinde yardımcıdır. HÜCRE YENİLENMESİ: Ozonize serum, el ve ayakta oluşmuş nasır ve benzeri ölü hücrelerin giderilmesini hızlandırır. Düzenli kullanım önerilir.

OZON TEDAVİSİ NASIL ETKİ EDER?

Ozon tedavisi klasik bir ilaçla tedavi yöntemi değildir. Ozon tedavisi ile insan vücudunun sahip olduğu bazı mekanizmalar güçlü bir şekilde uyarılır. Bu sayede dokulara bırakılan oksijen miktarı ve dokuların enerji düzeyi artar. Dolaşım bozukluğu olan pek çok hastalıkta bu durum tek başına güçlü tedavi edici etkinlik gösterir. Ayrıca ozon tedavisi ile vücudun anti- oksidon ve anti-inflamatuar savunma sistemleri güçlendirilir.

OZONUN KULLANILDIĞI DERİ HASTALIKLARI NELERDİR?

DERİ ENFEKSİYONLARI: Herpes,piyoderma,Otoimmun Deri Hastalıkları: Lokalize skleroderma, sedef hastalığı, Liken planus, Alerjik Deri Reaksiyonları: Akne, Egzama, Nörodermatit, Dermatitis Herpeliformis, Seboreik, Dermatit Diğer: Alopesi ( kellik), varis yarası ( venöz ülser)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver