Özellikli İnternet Tarayıcı Ücretsiz İndir Avant Browser Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Özellikli İnternet Tarayıcı Avant Browser Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Avant Browser isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avant Browser kullanıcılara aynı anda birden çok web sitesini gezmelerini sağlarken bütün istenmeyen pop-up pencerelerini ve flash eklentilerini otomatik olarak engelleyen bir internet tarıyıcısı. Entegre temizleyicisi ile kullanıcılara tüm özel bilgilerini ve kalıntıları temizlemesine yardımcı olan bu program güçlü bir alternatif olarak göze çarpıyor.

İçerdiği arama motorları ile kullanıcıların resim, grup, dosya, şarkı sözü ve haber gibi internette çok aranan şeylere daha kolay ulaşmalarına yardımcı oluyor. Flash medya, resim, video, ses ve ActiveX komponenti gibi dosyaların yüklenmelerini engelleyebilme özelliği ile kullanıcıların bant genişliğini istedikleri gibi kullanabilme imakanını veren tarayıcı böylece çok hızlı gezinti olanağı sağlıyor.

Tarayıcının bazı özellikleri ise şöyle;

Çevrimiçi Profil DeposuKullanıcının yer imlerini, ayarlarını çevrimiçi hesabında saklayarak istenildiği zaman farklı yerlerden aynı profile sahip olmalarını sağlıyor.

RSS OkuyucusuKullanıcılara RSS/ATOM beslemelerini okumalarına izin veriyor, tıpkı web sayfalarını gezer gibi. Kullanıcılar favori beslemeleri isterlerse yer imi olarak saklayabiliyor.

Otomatik DoldurmaKullanıcıların web şifrelerini hatırlamalarına yardımcı olarak formları dolduruyor.

Fare HareketleriFare hareketleriyle kullanıcılara sık yaptıkları gezinti operasyonlarını yapmalarını sağlıyor.

Popup/Reklam EngelleyiciKolaylıkla istenmeyen reklam ve pop-up pencerelerini otomatik olarak engelliyor ve bant kullanımı en aza indiriyor.

Özel İçeriği KoruyorKullanıcıların özel bilgilerini gezilen sayfaların en ince kırıntısına kadar temizleyerek koruyor. Girilen URL’ler, otomatik tamamlamalar, çerezler, geçmiş, geçici internet dosyaları vs.

Donma va Kasılmaları EngelliyorGiderek yaygınlaşan Ajax teknolojisinin sebep olduğu kasılma, çökme ve donmalar engelleniyor.

Düşük İşlemci KullanımıÇok işlemcili yapısıyla internet hızını artıran tarayıcı işlemciyi yormadan çalışıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver