Özelleştirilebilir Windows 8 Başlat Menüsü Ücretsiz İndir Start Button 8 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Özelleştirilebilir Windows 8 Başlat Menüsü Start Button 8 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Start Button 8 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Start Button 8 kullanıcılara Windows 8 üzerinde kullanabilecekleri akıllı ve özelleştirilebilir bir başlat menüsü sunmaktadır.

Windows 8 ile birlikte kaldırılan başlangıç menüsüne tekrar kavuşmak isteyen kullanıcılar Start Button 8‘den yararlanabilirler. Start Button 8 sayesinde tamamen özelleştirilebilir başlat menüsü ile gruplandırılabilir akıllı  klasörler oluşturabilirsiniz.

Kullanıcılar Start Button 8 ile aynı zamanda başlat menüsünü farklı temalarla kullanma şansına sahip olacaklar. Program içerisinde bulunan eğlenceli temalardan birisi de Angry Birds teması olarak dikkat çekmekte.

Start Button 8 kullanıcılara Windows 8’de olmayan başlat menüsünü tekrar sunuyor olsa da şu an için hala geliştirilmesi gereken eksikliklerinin olmadığını söylemeden geçemeyeceğim. Umuyoruz ki geliştiricileri yakın zamanda programı daha sağlıklı bir arayüz ve daha yüksek performans ile kullanıcılara sunarlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver