Özel Mesaj Gizleyici Ücretsiz İndir Gizli Mesaj Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Özel Mesaj Gizleyici Gizli Mesaj Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Gizli Mesaj isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Özel ve gizli mesajlarınızı herhangi bir resmin içerisinde şifreli olarak saklayabileceğiniz ve paylaşımlarımızda gizlilik için kullanabileceğimiz mini bir uygulama.

Programa ‘aç’ komutu ile istediğimiz bir resmi seçiyoruz, şifreli olarak korunmasını istiyorsak şifreyide belirliyoruz, metin ekleme bölümüne; özel mesajımızı, şifremizi veya da istediğimiz herhangi bir metni ekliyor ve ‘mesajı kodla’ ve daha sonra ‘kaydet’ komutu ile resmi kaydetmiş oluyoruz.

Resmi kendi bilgisayarınızda veya herhangi bir bilgisayarda açtığınızda sadece resim gözükür, özel metni de görmek için resmi seçip, şifreyi girip ‘mesajı oku’ butonuna basmanız yeterlidir. Şifre girilmemesi durumunda kesinlikle özel mesaj çıkmaz ve sadece resim gözükür ve resim ekinde bir not olduğu kesinlikle anlaşılmaz.

Not: Programın içerisinde aşağıdaki şekilde bir resim bulunmaktadır ve mesajı oku dediğiniz zaman İstiklal Marşı’mızı bulacaksınız, bu resime şifre konulmadığı için ‘mesajı oku’ yu tıklamanız yeterlidir.

Editör Notu: Kurulum gerektirmeyen ve tamamen ücretsiz bu mini uygulama sayesinde arkadaşlarımızla paylaşacağımız özel bilgilerde veya mesajlaşmalarda uygulamayı kullanabilir, hatta özel kişisel bilgilerinizi bilgisayarınızda bu şekilde saklayarak sizin dışınızdaki erişimlere karşı bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Gizli Mesaj İçin Yapılan Yorumlar (2)

Gizli Mesaj için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Çeşitli Popülerleri

 1. BluetoothView
  BluetoothViewBluetooth Aygıt Arayıcı
 2. Keylogger
 3. Asker Şafak Programı
  Asker Şafak ProgramıAskerler İçin Şafak Sayma Programı
 4. Canlı Radyo
 5. Capture Master
  Capture MasterÜcretsiz Ekran Fotoğrafı Çekme Programı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});