oyuncak oyuncak dinazor robosapien robosapien bilgi

Etiketler: dinazor, hi tech, robosapien fiyatı

Roboreptile – Dinazor Robot Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Roboreptile – Dinazor Robot

 Wow-Wee firmasının ürettiği Roboreptile adlı  En Hızlı ve En Agresif Robot olarak tanımladığı yeni oyuncak robotu tam bir sürüngen gibi davranıyor. Bilim kurgu filimlerinde görmeye alıştığımız türden bir robot bu robotun dev boyutlarda olmaması insanı sevindiriyor.

 null
 Wow-Wee daha öncede bir çok robot tasarlamıştı Roboreptile sese duyarlı ve tasarımı sayesinde yürüme, zıplama, hızlı koşma gibi atraksiyonların dışında, saldırı anında iki ayağının üzerine de kalkabiliyor ve kuyruğunu bir kırbaç gibi kullanabiliyor.

 Agresif, korkak ve sevimli olarak 3 çalışma modu var. Korkutucu bi şekilde oynayan kuyruğu, boyun haraketleri ve çevresinde olanları histemesi onu sevimli bir evcil bir dinazora dönüştürüyor. 28 fonksiyonlu kumandası gerçekçi animasyonlar için yönetmenizi sağlar. Yüksek ve keskin sesleri; ertafındaki cizimleri ve insan dokunuşunu algılama sensörleri vardır.

Son Aramalar: dinazor, hi tech, oyuncak, oyuncak dinazor, robosapien, robosapien bilgi, robosapien fiyatı, robosapien özellikleri, robot dinazor, wowwee

robosapien fiyat, robosapien özellikleri, robot dinazor oyuncak, robot ve robotun özellikleri, robot dinazoru, robot dinazor oyuncakları, robosapien robot özellikleri, bilim kurgu robotlar, robosapien nasıl, oyuncak robotlar

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver