Oyun Yapma Programı Ücretsiz İndir Game Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oyun Yapma Programı Game Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Game Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Game Editor, diğer programlara kıyasla daha basit bir oyun yapım ve hazırlama aracıdır. Game Editor daha çok mobil oyunlar yapılabSee the Game Editor's screen shotsilmesi için hazırlanmıştır. Bu özelliğinden de anlaşılacağı gibi Game Editor ile yapacağınız oyunlarda görsellikten çok fikir ön plana çıkıyor.Game Editor ile mobile telefonlara yapacağınız programlarda hiçbir program yapım bilgisine ihtiyaç duymayacaksınız. Programlama bilgisi gerektirmeyen programla cep telefonlarına, cep bilgisayarlarına tüm Windows uyumlu bilgisayarlara ve Windows tabanlı el bilgisayarlarına oyunlar hazırlayabilirsiniz.

30 günlük kullanım kısıtlı bu sürümünü 30 gün sonrasında üretici sitesinden 24.95$ ile 94.95$ arasındaki fiyatlarla satın alabilirsiniz. Ve limit sınırlaması olmadan kullanabilirsiniz.

Game Editor ile hazırlanmış oyunları indirmek için aşağıdaki isimlere tıklayabilirsiniz.Maceracı Türk, Hamdi Kayboldu

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver