Oyun ve İnternet Performans Artırma Programı Ücretsiz İndir GameBoost Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oyun ve İnternet Performans Artırma Programı GameBoost Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GameBoost isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

PGWARE‘in GameGain ve Throttle programlarının kombinasyonundan oluşturulan program bu sayede tek tuşla hem internet hızını hem de oyun oynama hızını artırmayı vaat ediyor. İnternete bağlantınızı hızlandıran programla film, müzik gibi tüm dosyaları daha hızlı indirebileceksiniz.

Windows’un bellek kullanımları, disk alanları gibi alanlarda değişiklikler yapan program bu sayede sistem kapasitesini ihtiyacınıza göre ayarlıyor. Windows sistem dosyaları ve kayıtlarında bazı kalıcı modifikasyonlar yapan program oyun oynama zevkinizi bu sayede artırabiliyor. Bilgisayarınızı optimize etmek için para harcamanıza gerek bırakmayan programla online ve offline tüm oyunların performansı eskisine oranla yükselecek.

Yeni versiyonla gelen özellik (1.11.5.2012):

Internet üzerinde bulunan geçersiz dizi ve paylaşılan dizileri denetleyen kod güncellendi.

Son versiyon ie yapılan düzeltmeler (1.11.12.2012):

Service Pack 3‘ün yüklü olmadığı Windows XP sistemlerinde yazılımın çökmesine neden olan hata, bildirim dosyası ile onarıldı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver