Oyun Severlere Özel Ad-Aware Versiyonu Ücretsiz İndir Ad-Aware Game Edition Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oyun Severlere Özel Ad-Aware Versiyonu Ad-Aware Game Edition Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ad-Aware Game Edition isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Son dönemde oyun severleri hedef alan tehditlerin %600’lere kadar büyük oranlarla artış gösterdiğini tespit eden Lavasoft yapımcıları, takdir gören yazılımları Ad-Aware’in oyun severler için geliştirilmiş versiyonu Ad-Aware Game Edition‘ı piyasaya sürdü. Arayüz tasarımında da oyun severleri düşünen firma tüm oyun severlerin hoşlanacağı ve eski atari günlerine döneceği retro bir dizaynla programı daha da eğlenceli hale getirmiş.Oyun severleri en büyük tehlikeler kullanıcı adı ve şifre girişlerinde bekliyor. Hesabı çalınan ve hacklenen pek çok kullanıcıyı koruma amacıyla geliştirilen Ad-Aware Game Edition, sanal dünyanın tehlikelerini bilgisayarınızdan uzak tutacak. Virüs, spyware, trojan, rootkit, hijacker, keylogger gibi pek çok tehlikeyi bilgisayarınızdan uzat tutacak program, sistemini yavaşlatmak istemeyen oyun severler için iyi bir seçenek olacak. Özellikleri:Anti-virüs ve anti-spyware dahil tüm kötü yazılımlara karşı koruma: Virüs, spyware, trojan, rootkit, hijacker, keylogger ve diğerleri.“Do Not Disturb Mode” Özelliği: Bu özellikle bilgisayarınızda ister oyun oynayın ister film izleyin sisteminizin arka planında çalışan her türlü programın uyarı ve mesajları bloke edilir.Minimum Sistem Gereksinimi: Program bilgisayar kaynaklarını minimum düzeyde kullanarak bilgisayarınızı yavaşlatmaz.Canlı Takip: Program zararlı IP adreslerini kara listesine alarak bloke eder.Ajanda: Programın ajandasını kullanarak istenilen zamanda otomatik tarama başlatabilir, zamanı ve kaynakları optimize edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver