Oyun Kontrol Kumandaları Yöneticisi Ücretsiz İndir GlovePIE Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oyun Kontrol Kumandaları Yöneticisi GlovePIE Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GlovePIE Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Okey
OkeyBedava Okey Oyunu
 • GlovePIE (Programmable Input Emulator) ile artık istediğiniz oyunu, yazılımı veya MIDI cihazlarını dilediğiniz kontrol yoluyla kontrol edebileceksiniz. Joystick’ler, gamepad’ler, mice, klayve, MIDI input cihzları, HMDs, Wiimote’lar ve tabiki sanal gerçeklik eldivenleri.

  Programın en yeni özelliği artık bilgisayarınızda Nintendo Wii heyecanı yaşamanıza neden olabilecek Wiimote desteği. Bilgisayar oyunlarınızda artık harekete duyarlı olan bu gözde konsol kontrollerini kullanabileceksiniz. Şu veya bu nedenle çok istenmesine rağmen bu konsolu satın alamayanlardansanız, GlovePIE sayesinde Wii heyecanını bir ölçüde de olsa PC’nize taşıyabilirsiniz. Araç Wii’nin ayrıca satın alabileceğiniz özel kumandası için bir bağlantı noktası görevinde. Bu sayede hazır script‘leri kullanarak örneğin Winamp ve Google Earth‘ü yönetebilir, kumandayı bateri çalmak için kullanabilirsiniz. Söz konusu scriptlere bu adresten ulaşabilirsiniz.

  Yeni versiyon ile birlikte aynı zamanda TrackIR, FakeSpace Pinch Gloves ve Concept 2 Rowing makinlarınada destek verilmekte. Ve daha önceki versiyonlarda eklenen diğer kontrol cihazlarıda hala tam destek altında.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver