Oyun Kayıt Dosyası Yöneticisi Ücretsiz İndir GameSave Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oyun Kayıt Dosyası Yöneticisi GameSave Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GameSave Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oynadığımız oyunların kayıt dosyalarını çeşitli sebeplerden dolayı yedeklemeyi unutarak kaybetmek sık sık başımıza gelen olaylardan bir tanesi. Teker teker tüm kayıt dosyalarını kurcalamak da kimi kullanıcıların bilmediği ya da yapmaya üşendiği bir eylem. GameSave Manager programı bu ihtiyaca yönelik bir çözüm sunmak üzere hazırlanmış.

Program düzenli olarak kendini internetten güncelliyor ve en son çıkan oyunların kayıt dosyalarını tuttukları yerleri belirliyor. Daha sonra dilediğiniz an kayıt dosyalarınızı FTP yoluyla, sıkıştırma yaparak veya Dropbox kullanarak çevrimiçi depolama servislerinde tutabilmenizi sağlıyor. Ayrıca Dropbox kullananlar için düzenli senkronizasyon hizmeti de sağlıyor.

Yedeklediğiniz kayıt dosyalarını yeniden yüklemek istediğinizde ise tek yapmanız gereken yeniden programı kullanarak eski dosyalarınızın konumlarını eski haline programı kullanarak getirmek.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver