Oyun Kategorileme Ücretsiz İndir Game Collector Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Oyun Kategorileme Game Collector Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Game Collector isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program sayesinde bilgisayarınızda bulunan oyunları kategorileyebilir ve kategorilemenin sonunda aradıklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri :

Bilgisayarınızdaki tüm oyunları kategorileyerek oyunlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.Kategorilediğiniz oyunları arayabilirsiniz. Aramalarınızı oyunla birlikte ekleyeceğiniz oyunun adı, üreticisi, geliştiricisi, fiyatı gibi verilerde arama yapabilirsiniz.Bu program sayesinde yapacağınız ayarlamalar sonucunda seçtiğiniz oyunun bilgileri otomatik olarak bilgisayarınıza kaydedilebilir.Program bir çok programda olmayan Türkçe dil desteğini bulunduruyor.Eğer programı İngilizce değil de Türkçe kullanmak isterseniz izlemeniz gereken yol şudur : Tools>Language. Language’e girdiğinizde orada desteklenen dilleri göreceksiniz. Yapacağınız işlem ordan Türkçe’yi seçip kaydetmek.Program McAfee koruma programı ile test edilmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver