Oyun İçin Bilgisayar Hızlandırma Programı [GameBooster]

GameBooster programı oyun oynarken bilgisayarı kasanlar için ücretsiz bir bilgisayar hızlandırma programıdır. Özellikle de eski bilgisayar sistemine sahip olanlar için veya yeni bilgisayar olmasına rağmen çok büyük boyutlu olan ve aşırı kaynak tüketen bilgisayar kulllanıcıları için çok faydalı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun oynarken sürekli donma, takılma ve kendi kendine oyunun kapanması gibi olayları yaşıyorsanız GameBooster tam size göre. Bu ücretsiz bilgisayar hızlandırma programı, siz oyun oynarken diğer gereksiz tüm uygulamaları kapatır ve kaynak tüketen ne varsa temizler. Hatta gerekirse işlemci gücünü bile artırır ve oyunların donmasını veya takılmasını engeller.

Programı kurduktan sonra tek yapmanız gereken üstteki resimde görüldüğü gibi ortadaki “Start Boost” butonuna tıklamaktır. Program otomatik olarak gerekli ayarlamaları yapacaktır. Eğer yine de konfigürasyon ayarlarına girip ayarlarını kendinize göre ayarlamak istiyorsanız veya başka bir takım servisler için ekleme ve çıkarma yapmak istiyorsanız “Start Boost” butonunun altındaki “Configure” isimli linke tıklayın. Aşağıdaki ayarlar penceresi açılacaktır.

Buradan kendi ihtiyacınıza göre kutuları işaretleyin ve eğer yeni bir program veya servis eklemek istiyorsanız alttaki “Edit” butonuna tıklayarak seçebilirsiniz. İşinizi bitirdiğinizde alttaki “Apply” butonuna tıklayarak kapatın.

http://www.enbasit.com/indir.png

Alternatif indirme linki:

http://www.enbasit.com/indir.png

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver