Outlook Şifre Kurtarıcı Ücretsiz İndir PstPassword Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Outlook Şifre Kurtarıcı PstPassword Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda PstPassword isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Outlook Programında bulunan PST (Kişisel Klasör) dosyasında kullanıcıya ait birçok bilgi yer alır ve bu bilgiler diğer kullanıcılar tarafından görüntülenmemesi için belirlenen kullanıcı adı ile birlikte şifrelenir. Bununla beraber PST dosyası üç farklı şekilde şifrelenir ve bu şifreler sizin belirlediğiniz ya da programın kendi belirlemiş olduğu şifreler olabilir.PstPassword programı unutulan ve hatırlanamayan PST dosyalarının şifrelerini açığa çıkarmaktadır. Şifrelenmiş PST dosyaları PstPassword ile sorunsuz bir şekilde açılmaktadır. Program Outlook 97, Outlook 2000, Outlook XP, Outlook 2003 ve Outlook 2007 sürümlerini desteklemektedir. Önemli! Programın Türkçe dil dosyasını indirmek için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver