Outlook nasıl kullanılır Outlook posta adresi nasıl kullanılır Outlook’da neler yeni

Etiketler: Outlook e-mail kullanımı

Outlook Mail Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Outlook Mail Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

Microsoft’un kullanıcılarına mail hizmeti olarak sunduğu Hotmail yerini Outlook.com adresine bırakıyor. Peki Microsoft Hotmail’den vazgeçmesini nedeni sosyal ağlara olan entegrasyonu ve daha pek çok yenilik diyebiliriz. Outlook.com’dan aldığınız bir mail adresini nasıl kullanabileceğinizi, Outlook özelliklerini ve yeniliklerinden bahis edeceğiz. Windows grubundan genel menajer Brian Hall tarafından yapılan açıklamaya göre Hotmail.com’un tamamen kapanacağını ve Outlook.com adresi üzerinden hizmet verileceğini duyurdu.

Microsoft Outlook mail sağlayıcısında renk olarak maviyi tercih etmiş, bu renk bize Facebook ve Teitter’ın renklerini anımsattı. Sade bir arayüze ve Türkçe dil desteğine sahip olan Outlook mail adresini kolayca kullanabilirsiniz. Sitenin sol menüde hızlı erişim için Gelen Kutusu, Gereksiz, Taslaklar, Gönderilmiş ve Silinmiş gibi sekmeler yer alıyor.

Burada en önemli yenilik ise sağ üst kısımda bulunan : ) sembolü bu sembole tıklayarak anlık mesajlaşmalarda bulunabilirsiniz. Yine üst bölümde ”Yeni” butonu özel olarak tasarlanmış, E-Mail gönderme işlemini daha kolay bir şekilde gönderebilmek için ön plana çıkartan Microsoft, logonun hemen yanındaki araç sayesinde tek tıkla ileti yazılmasına olanak sağlıyor.

Outlook.Com aslında dokunmatik ekranlı cihazlar için tasarlanmış diyebiliriz. Tablet PC ve akıllı cep telefonlarından daha rahat kullanılabilir. Windows 8 ve Windows Phone ile gelecek metro görünümünden esintiler taşıyor. Outlook oldukça dinamik ve estetik şekilde hazırlanmış. Kullanıcıların istediği işlemi birkaç tıkla halledebilmesini sağlayan kolay kullanım ile beğeni alan servis şu an aktif olarak kullanılabiliyor.

Son Aramalar: Outlook e-mail kullanımı, Outlook nasıl kullanılır, Outlook posta adresi nasıl kullanılır, Outlook’da neler yeni

msn adresi aldım nasıl kullanılır resimli anlatım, yeni msn outlook nasıl kullanılır, outlook mavisi renk kodları, outlook mail özellikleri, outlook mail kullanımı anlatımı, outlook mail gönderme resimli anlatım, outlook kullanımından vazgeçmek, outlook com olan adresimi hotmail com olarak geri istiyorum, outlook com mail mesajlaşma, outlook com da renkler

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver