Otomatik Oynatma Girdilerini Temizleme Aracı Ücretsiz İndir CleanHandlers Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Otomatik Oynatma Girdilerini Temizleme Aracı CleanHandlers Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CleanHandlers isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CD sürücünüze taktığınız CD’leri otomatik olarak çalıştıran veya USB girişinden taktığınız harici bellekleri otomatik olarak çalıştıran AutoPlay bölümü bazen bilgisayarınız ile alakasız olan birçok otomatik çalıştırma işlemini de kayıt defterine kaydeder. Bu durum bir cihazı taktığınızda daha yavaş bir otomatik çalıştırmaya neden olur ve bilgisayarınız daha fazla işlem yaparak bilgisayarınızı gereksiz yere yorar.

Bu küçük araç ile bu otomatik çalıştırma kayıt girdilerinde bulunan gereksiz girdileri temizleyebilir ve bilgisayarınızı rahatlatabilirsiniz. Çok kolay bir kullanıcı arayüzü ve küçük boyutu ile tamamen kullanıcı dostudur. Bilgisayarınızı hızlandırmak için bu işlem gibi birçok küçük ayrıntıyı da kullanabilirsiniz.

Yeni versiyonda hata güncellemeleri yapılmıştır ve otomatik oynatma kayıt girdi yedekleri alma özelliği getirilmiştir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver