Otomatik Kişiselleştirilmiş Windows Vista Kurulumu Hazırlama Ücretsiz İndir vLite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Otomatik Kişiselleştirilmiş Windows Vista Kurulumu Hazırlama vLite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda vLite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows XP kullanıcıları nLite yazılımını hatırlayacaklardır. Windows XP’nin dilediğiniz özelliklerini çıkartıp, istediğiniz özellikleri eklemenizi sağlayan bir yazılımdı. Şimdi aynı ekip kolları sıvadı ve karşımıza vLite’ı çıkardı.

vLite ile DVD olarak satın aldığınız Windows Vista’yı CD boyutlarına indirebilir ya da dilediğiniz ek yazılımları ve sürücüleri koyarak çift katmanlı bir DVD haline getirebilirsiniz. Boyutuyla oynamanın yanı sıra sorgusuz sualsiz kurulum yapmak için de kullanabilirsiniz.

Yani hazırlayacağınız yeni Vista kuruluma otomatik olarak başlayıp, kullanıcı hesabınızı otomatik olarak oluşturuacak. Tamamen ücretsiz olan bu küçük ama faydalı yazlımı kullanabilmek için bir Vista DVD’sine sahip olmanız yeterli.

Uyarı! Program çalışmak için .NET Framework‘e ihtiyaç duymaktadır.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver