Otomatik Ekran Yakalama Programı Ücretsiz İndir Chronolapse Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Otomatik Ekran Yakalama Programı Chronolapse Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Chronolapse isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Chronolapse bugüne kadar gördüklerinizden oldukça farklı bir ekran yakalama programı. Aslında sadece bir ekran yakalama programı da değil. İstediğiniz zaman aralıklarıyla ekran kaydı alan yazılım bunları stop-motion tekniğiyle bir araya getiriyor. Kurulum gerektirmeyen Chronolapse, sistemi yormadan istediğiniz zaman aralıklarında ekran görüntüleri alıyor. Programı kullanmak oldukça kolay. İşlemi zor hale getiren şey ise her aşamayı elle yapmak zorunda olmanız. Bu aşamalarda öncelikle web kamerası veya direkt ekran kaydı yöntemiyle belirlediğiniz zaman aralıklarına göre kayıt alınıyor. Daha sonra ekran görüntülerinin olduğu klasör bir stop-motion video haline getirilebiliyor. Videonuza istediğiniz bir ses kaynağından ses ekleyebiliyor veya yazı ve notlarla zenginleştirebilirsiniz. Chronolapse ile yüzlerce hatta binlerce ekran görüntüsü alınabilir. Siz aynen işlerinize devam ederken programın çalıştığını anlamıyorsunuz bile. Programın ayrıca çift monitör desteği var. Aldığınız ekran görüntülerini toplu olarak boyutlandırabiliyor veya yönlerini değiştirebiliyorsunuz. Program bireysel veya ticari kullanımlar için tamamen ücretsiz olarak yayınlanmış.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver