Otomatik Dosya Silme Programı Ücretsiz İndir Autodelete Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Otomatik Dosya Silme Programı Autodelete Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Autodelete isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Autodelete seçtiğiniz bir klasör veya alt klasördeki eski dosyaları silmenize yarayan kullanışlı bir programdır. Basitçe temizlemek istediğiniz klasörü seçin (örneğin karşıdan yüklenenler klasörü), kurallar belirleyin (30 günden daha eski olanları sil gibi) ve nasıl silinmesi gerektiğini belirtin (taşı, geri dönüşüm kutusu veya güvenli silme), hepsi bu.

Ayarlanan kurallar ile temizleme işlemi her sistem başlangıcında yapılır ve bu yüzden arka planda açık kalarak sisteminizi yormaz. İsterseniz temizleme işlemini kendinizde yapabilirsiniz. Her temizleme ve silme işleminden sonra kayıt dosyaları tutulur. Böylece silinen dosyaları ve hangi kurallar içerisinde silindiğini rahatlıkla takip edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver